Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Aktuální situace letošního ročníku INTERPORTY

 

 2021-04-26    

Jak je patrno z celkové situace nejen v Česku, dubnové koncerty INTERPORTY v Národním domě jsme museli zrušit. Přišli jsme tak o koncert Pavlíny Jíšové a Fleretu, ve hře byla původně i Radúza. Na květen se povedl přeložit koncert skupiny MALINA BROTHERS.
Takhle tedy v současné době vypadá květnový a červnový program INTERPORTY v Národním domě.

12. 5. Robert Křesťan a DRUHÁ TRÁVA
17. 5. KAMELOT
28. 5. MALINA BROTHERS
10. 6. Karel Plíhal

Pro první tři uvedené koncerty - pokud se uskuteční - připravujeme ještě předskokany z řad úspěšných soutěžících minulých ročníků INTERPORTY. Začátky prvních tří koncertů plánujeme na 19. hodinu, s tím, že hlavní interpret vystoupí o půl hodiny později. Koncert Karla Plíhala by měl v červnu začít až ve 20 hodin.
Předprodej v recepci Domu kultury a na www.vstupenkyusti.cz

Všechno je ale zatím ve hvězdách. 
Program na finálový den INTERPORTY na Severní Terase U LAGUNY v neděli 20. června je již připraven, ještě řešíme drobné časové detaily v začátcích jednotlivých koncertů. Zveřejníme ho do konce dubna. 

Sledujte naše webové stránky a facebook
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter