Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Další finalista INTERPORTY 2019

 

 2018-12-28    

Čtvrtým známým finalistou INTERPORTY 2019 je skupina THE ADDAMS SISTERS, která  na konci  listopadu vyhrála  finále  30.ročníku celostátní hudební soutěžní přehlídky BRÁNA v Brně  a to jak v kategorii skupiny  do 18 let, tak  i absolutně. Brána je soutěžním festivalem pro mladé do 18 let a soutěží se tam v kategoriích: Sólisté do 15let, skupiny do 15 let a sólisté do 18 let a skupiny do 18 let.  Více o skupině THE ADAMS SISTERS se dočtete v rubrice soutěžící.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter