Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Děkujeme za podporu!

 

 2018-07-13    

Výbor zapsaného spolku po kratším časovém odstupu hodnotil letošní INTERPORTU a její doprovodné programy. V podstatě už začínáme připravovat další ročník, ale ještě před tím musíme poděkovat divákům za hojnou  účast po oba dva dny INTERPORTY 2018 a také všem institucím a organizacím, které naši mezinárodní soutěž podpořily. Velice si toho vážíme a věříme, že nám i nadále zachovají přízeň.  Děkujeme, děkujeme, děkujeme!

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter