Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA 2019 už zná tři finalisty

 

 2018-08-19    

Soutěžní festivaly, ze kterých se postupuje na INTERPORTU probíhají v průběhu celého roku a tak se nám už nyní postupně objevují finalisté  na INTERPORTU 2019. Například STRUNOBRANIE a PORTA probíhají už v červnu - avšak až po INERPORTĚ , a tak jejich vítězové čekají na mezinárodní klání téměř rok. Posledního finalistu naopak budeme znát až tři týdny před  INTERPORTOU 2019, protože festival ŽIARSKÝ ZOB na Slovensku proběhne až v květnu 2019.

Prvním finalisty jsou: GRUPA NA SWOIM, Tereza Balonová a Silo a lampa Svieť. Podrobnější informace o soutěžící naleznete na titulní straně či v sekci Soutěžící .

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter