Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA 2021 v červnu

 

 2020-11-18    

Nastávající ročník INTERPORTY připravujeme opět na červen a věříme, že ji tentokrát nebudeme muset odkládat. 
V červnu 2021 tomu bude třicet let od doby, kdy se náš festival pod názvem INTERPORTA v Ústí nad Labem konal poprvé. Tehdy festivalu PORTA vymysleli nový název ještě někteří její zakladatelé ze šedesátých let, kteří také první INTERPORTU pomáhali pořádat. V následujících letech se tenhle nejstarší český soutěžní festival nazýval TRAMPSKÁ PORTA, později pak MEZINÁRODNÍ FESTIVAL PORTA. Od roku 2018 už je z něj opět INTERPORTA.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter