Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA BUDE V ZÁŘÍ

 

 2020-05-13    

Letošní mezinárodní hudební soutěž INTERPORTA  v Ústí nad Labem byla přeložena z června na září. Uskuteční se ve dnech 17. – 19. září 2020 - tak jako v předchozích letech - na open air scéně U LAGUNY v centrálním parku na Severní Terase.
Předpokládáme, že zářiový termín umožní regulérní průběh soutěže za účasti všech postupujících účastníků soutěže i hostů, včetně těch zahraničních. Původní červnový program dozná drobných změn ve vystoupení českých profesionálních hostů, neboť některé kapely nemají v uvedených dnech volný termín. Diváci však rozhodně nebudou o nic ochuzeni.
Soutěž  INTERPORTY však proběhne podle původního plánu. V hlavní mezinárodní interpretační soutěži ještě čekáme na jméno slovenského účastníka, v autorské soutěži JUNIOR SONG přibyde ještě finalista TALENTU COUNTRY RADIA, resp. nejúspěšnější autor „TALENTU„ do věku 33 let.
Pořadatelé jsou připraveni dodržovat v průběhu celé akce všechna hygienická a další bezpečnostní opatření, která budou v tu dobu stanovena.
O dalších podrobnostech  zářiové INTERPORTY budeme průběžně informovat na webu a facebooku INTERPORTY.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter