Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA má nové partnery

 

 2019-05-13    

Novým oficiálním partnerem INTERPORTY se letos stala významná  firma Ústeckého kraje Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) . Velice si tohoto partnerství vážíme a konstatujeme , že vedle hlavních partnerů – Ústeckého kraje, statutárního města Ústí nad Labem a Ministerstva kultury ČR je SčVK spolu se Starou mysliveckou oporou naší mezinárodní soutěže. V současné době podepisujeme partnerské smlouvy s dalšími  sedmi (!!!) novými partnery INTERPORTY. Jejich loga se postupně objeví na těchto stránkách. Děkujeme za podporu!

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter