Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA V CHUDEROVĚ I S AUSTRALANKAMI

 

 2022-06-09    

 Sobotní recitálovou open air scénu otevře letos 18.6. INTERPORTA v Chuderově. Ve spolupráci se spolkem DOMOV 2018 chceme umožnit soutěžícím v autorské soutěži JUNIOR SONG další koncertování. Podle regulí soutěže si totiž U LAGUNY zahraje každý účastník pouze tři skladby, z toho jednu soutěžní. V Chuderově za hřištěm budou mít na nesoutěžní recitál 30 minut.Koncert okoření hned na začátku loňské absolutní vítězky hlavní soutěže INTERPORTY - duo SISSOS z Austrálie. Půlhodinovou příležitost zahrát si na recitálové scéně dostanou všichni účastníci sobotní soutěže + dva další hosté. Začínáme už ve 14 hodin!

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter