Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA V COUNTRY RÁDIU

 

 2021-07-22    

Tak jak se blíží termín letošní INTERPORTY, začne přibývat i informací o naší mezinárodní hudební soutěži v médiích. Náš tradiční partner COUNTRY RADIO například uvede v sobotu 24. července od 18:00 hodin v pořadu Srdcem v country povídání s kytaristou bluegrassové skupiny BURIZON Martinem Lvem. Redaktor Milan Schmidt si s ním bude povídat o kapele a jejím sobotním vystoupení na ústecké INTERPORTĚ. V pořadu zazní i spousta krásného bluegrassu.

Budou-li dobře fungovat telefony, můžete slyšet během týdne od 26. 7. i dvě bluegrassová kukátka do INTERPORTY. Redaktor Miloš Keller vyzpovídá Jindru Šrejbera o sobotní autorské soutěži JUNIOR SONG a Milan Schmidt si podá někoho z odborné poroty, aby mu prozradil něco o letošní mezinárodní soutěži.

Během týdne uslyšíme na Country radiu reklamní spot, který nám představí letošní INTERPORTU od A až do Z.

Těsně před zahájením INTERPORTY, v pátek 30. 7. od 11 hodin pak v pořadu Milana Schmidta DOPOLEDNÍ KÁVA zazní všechny podstatné informace pro diváky o nastávajících dvou dnech, kdy bude INTERPORTA v areálu U LAGUNY vrcholit.

Celý týden také poběží soutěž o vstupenky na INTERPORTU, tak dávejte bacha!
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter