Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

INTERPORTA ZNÁ SVÉ PRVNÍ VÍTĚZE  

 

 2022-06-19    

Sobotní autorská soutěž JUNIOR SONG , která dává  možnost mladým autorům do 33 let z Čech  a Slovenska   předvést svou tvorbu před odbornou porotou je minulostí.

Nejprve dostali  všichni soutěžící možnost „rozehrát se „ na recitálové scéně INTERPORTY v nedalekém  Chuderově  v půlhodinovém recitálu. Letos této příležitosti využili všichni  soutěžící a chderovští diváci  byli nadšeni.

Poté už junioři stanuli na soutěžní scéně  před diváky  U LAGUNY. Zde už měli možnostpřednést pouze tři skladby, z toho jednu soutěžní. Porota byla letos mimořádně spokojena, chválil asi předvedenou úrověń letošních účastníků. A pak už vynesla  své rozhodnutí:

V soutěži zvítězila pražská skupina KRÁSY, s písničkou Anny Matouškové.

Nad druhém místě se umístily sestry Markéta a Jana Hejdovy z Doks u Kladna,autorkou oceněné písničky je Markéta.

Třetí místo obsadila sympatická slovenská reprezentantka  Lucia Čierná ze Žiaru nad Hronom, která je také autorkou své soutěžní písničky.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter