Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Jahodové pivo už je v sudech

 

 2022-06-17    

Jahodové pivo na nedělní JAHODOBRANÍ už bylo stočeno do sudů a čeká v pivovaru na distribuci do areálu U LAGUNY. Speciálně pro INTERPORTU ho uvařila paní sládková Martina Valterová v pivovaru MONOPOL v Teplicích. V běžném sortimentu pivovar nabízí pivo s višňovou příchutí, to jahodové je spíše rarita. Na jahodobraní uvařili jahodové pivo poprvé v roce 2019 právě pro ústeckou INTERPORTU. Pandemie covidu nedovolila v létech 2020 a 2021 uspořádat INTERPORTU v červnovém termínu a tak se jahodobraní mezi diváky této hudební soutěže vrací po třech letech a to i s oblíbeným jahodovým pivem. 
Výčepní Jiří Česnohlídek slibuje, že ho tentokrát bude nabízet řezané.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter