Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

JANANAS v pátek ihned po soutěži

 

 2020-03-09    

Je to prý nejznámější neznámá kapela. O tom, že je neznámá, by se dalo diskutovat.
Poprvé na sebe Jananas upozornil na bývalém  českém folkovém festivalu Zahrada, kde v roce 2009 získal ocenění. Kromě ústecké PORTY či INTERPORTY  už navštívil spoustu festivalů a taky  získali nominaci  na cenu Anděl. V Ústí nad Labem  JANANAS už koncertoval.  Na hradě Střekov a to dokonce dvakrát.
Hlavní devízou kapely jsou inteligentní texty a jemný podvratný humor, který se vleče celým koncertem. Je to kapela, kterou si nespletete. Skupina vedena charismatickou zpěvačkou Janou Infeldovou tak dlouho narušovala stereotypy folkového žánru, až tuto škatulku přerostla.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter