Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Jiří Schmitzer v Ústí těsně před sedmdesátkou

 

 2019-10-21    

Sliby se mají plnit nejen o Vánocích…

Když hrál Jirka Schmitzer v Ústí nad Labem na Mezinárodní PORTĚ 2017,slavili jsme tehdy sedmdesátku Vojty Kiďáka Tomáška. Jiří vystupoval před Vojtou a právě tehdy jsme mu slíbili, že mu k jeho sedmdesátinám uděláme v Ústí koncert. A je to tady: 23. října 2019 v 19:30 v Národním domě. Přijďte se podívat, Poslední vstupenky jsou ještě na pokladnách v Domě kultury a v Informačním středisku a také na www.vstupenkyusti.cz. Na konec koncertu chystá INTERPORTA malé překvapení…..

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter