Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

JUNIOR SONG

 

 2018-11-27    

Tak se bude jmenovat nová československá autorská soutěž INTERPORTY pro mladé autory do 30 let, kterou vyhlásíme už pro rok 2019!  Kromě mezinárodní interpretační soutěže, která má už svou dlouholetou tradici, chceme po čase opět zvýšit zájem a motivaci mladých autorů v Čechách i na Slovensku. Vracíme se proto k autorské soutěži v jiné podobě.  
V současné době dokončujeme soutěžní řád a propozice nové soutěže. Sledujte náš web i facebook.  Během prosince bude vše odtajněno, zveřejněno, vyhlášeno…

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter