Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Kdy bude INTERPORTA 2020?

 

 2020-03-23    

Vedení INTERPORTY nenechává nic náhodě a s ohledem na mimořádnou situaci přijalo následující strategii:

Nadále INTERPORTU připravujeme k původnímu termínu 11. - 13. června 2020 a vedle toho pracujeme na přípravě náhradního termínu v pozdějším období. Vybrali jsme několik víkendů na konci léta a na podzim 2020 a nyní oslovujeme zahraniční hosty, soutěžící i české profesionální kapely, které jsou v červnovém programu INTERPORTY a zjišťujeme jejich možnosti zúčastnit se naší akce v některém z navržených náhradních termínů v případě, že by se INTERPORTA nemohla konat v červnu.
V polovině května se chceme rozhodnout pro definitivní termín. Děkujeme za pochopení a v této hektické době přejeme všem příznivcům INTERPORTY hodně zdraví, štěstí a pohody.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter