Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Kulturní středisko opět spolupořadatelem INTERPORTY

 

 2023-05-16    

Zapsaný spolek INTERPORTA podepsal smlouvu o partnerství se svým dlouholetým partnerem Kulturním střediskem města Ústí nad Labem i pro letošní rok. Ti pozornější z vás si jistě všimli, že program INTERPORTY na červen je označen jako INTERPORTA JARO 2023. Je z toho patrné, že 3. červnem 2023 INTERPORTA v Ústí nad Labem letos nekončí.
A právě pro další aktivity INTERPORTY , které zatím nezveřejňujeme, bude Kulturní středisko klíčovým partnerem. Co společně chystáme? Nechte se překvapit, včas vše zveřejníme.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter