Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Letos INTERPORTA trochu jinak

 

 2021-02-08    

Přípravy na letošní ročník jsou v plném proudu. Pokud nám to pan koronavirus dovolí, začneme už v dubnu a celý seriál vyvrcholí v neděli 20. června U LAGUNY, kde proběhne mezinárodní finále INTERPORTY za účasti soutěžících z pěti zemí, okořeněné nesoutěžními atraktivními hosty.
Autorská soutěž JUNIOR SONG je naplánována na sobotu 19. června také U LAGUNY-tentokrát na malé scéně a bez vstupného. Ani tady nepřijdete o koncerty profesionálních hostů.
Na duben, květen a první polovinu června připravujeme ve spolupráci s Kulturním střediskem města sérii klubových koncertů INTERPORTY do Národního domu. Měly by začít 15. dubna a pokračovat do 10. června. Už známe konkrétní data i interprety, ale budeme je zveřejňovat postupně.
Vše bude samozřejmě ovlivněno rozsahem vládních opatření v souvislosti s řáděním pandemie. Byly bychom rádi, kdybychom se trefili alespoň do části připravovaného rozsáhlého programu. Po zkušenostech s loňským ročníkem jsem připraveni i některé termíny odkládat, ale to bývá vždy spojeno s kompromisy a drobným ústupky.
Držme si palce! Hodně zdraví všem!
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter