Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

LETOS OPĚT ZŘIZUJEME STANOVÝ TÁBOR!

 

 2019-05-28    

Už od čtvrtka 13. června do neděle 15. června bude letos fungovat stanový tábor pro návštěvníky INTERPORTY. Bude opět umístěn na louce cca 400 m od hlavního podia U LAGUNY. V sobotu od 22 hodin tam uspořádáme táborák.

Pokud máte zájem, můžete si u nás rezervovat ubytování v našem dvojlůžkovém stanu za cenu 50 Kč za den a osobu (spacák, či karimatku si musíte přivézt). Zde počítejte s omezenou kapacitou. 

Můžete také přijet s vlastním stanem a ubytovat se zdarma - po registraci u správce tábora. V táboře je možno parkovat auty i kempovat s obytným přívěsem - vše zdarma.

Zájemci o pronájem stanu se hlaste co nejdříve na adrese (petr@berounsky.cz),
nebo na telefonu 603 720 283.

Zájemci o ubytování v ubytovně či penzionu za přijatelné ceny (zde je opět omezená kapacita) pište na apbsrejber@gmail.com , nebo volejte na telefon 731 168 774.  

Nejpozději do 3. června!!! 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter