Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Letošní INTERPORTA na Country rádiu

 

 2022-05-26    

Letošní sérii pořadů o ústecké INTERPORTĚ na Country rádiu zahájila v květnu skupina NÁPLAVA v novém pořadu Kuby Jirouška TRAMPSKÉ TAM TAMY. Ten se vysílá každé úterý od 19 hod., tak jako jeho předchůdce, OZVĚNY OSADNÍCH OHŇŮ, trampský pořad loni zesnulého Tonyho Linharta. 
Další povídání o INTERPORTĚ bude následovat v pátek 3. června od 11 hodin, kdy bude Pepu Vejlupka zpovídat moderátor Country rádia Milan Schmidt v pořadu Dopolední káva.
V Odpoledním kukátku Miloše Kellera o INTERPORTÉ uslyšíme v týdnu od 13 června a té-
matiku INTERPORTY ukončí pořad Srdcem v country se skupinou Kliďánko, který bude vysílán v sobotu 18. června - tedy první den konání INTERPORTY. 
Country rádio je parterem INTERPORTY už 15 let.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter