Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

MEMORIÁL KAPITÁNA KIDA

 

 2019-05-23    

Aby těch soutěží nebylo málo, přichází  INTERPORTĚ spřátelená  ARS PORTA BOHEMICA (APB) s další soutěží.  Po pátečním ukončení programu INTERPORTY na scéně U LAGUNY, pozve APB příznivce dobrých písniček
do kulturního sálu HORIZONT na soutěž o nejlepší přednes písničky Kapitána KIDA. Každá kapela zahraje cca 30 minut a kromě soutěžní písničky představí svůj běžný repertoár. V soutěži uvidíme a uslyšíme tyto kapely a sólisty:

STŘEPY SVĚTEC
DÁVID ARNOLD (Slovensko)
CHOROŠI
Jeroen Smit (Holandsko)
BOB A BOBCI

Začátek ve 22:00, předpokládaný konec v 0:30 hod.        


vstup zdarma
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter