Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Nemáte kde přespat?

 

 2018-05-29    

Pokud jedete na INTERPORTU do Ústí nad Labem a nemáte zajištěné ubytování, už si ho asi nezajistíte. Všechny penziony, hotely y ubytovny jsou v Ústí nad Labem na první červnový víkend obsazeny. Pokud se spokojíte s přespáním pod stanovou plachtou, neváhejte, umíme Vám to zajistit a to zcela zdarma. Vlastní stan nepotřebujete, spacák či karimatku si však raději přivezte vlastní. Kapacita je sice omezená, ale stále máte velkou šanci. Musíte nám však co nejdříve napsat na e- mail  interporta@seznam.cz.

Kdybyste se do nějaké šlamastyky dostali až přímo na INTERPORTĚ, vyhledejte náš informační stánek, pokusíme se vám pomoci.

Tak ahoj o víkendu!

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter