Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Nové CD je připraveno k vydání

 

 2020-05-06    

Letošního poněkud hektického jara jsme využili k dokončení připravovaného CD, které představuje všechny vítěze deseti ročníků MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU PORTA 2008-2017 v Ústí nad Labem. Ten vystřídal v roce 2007 dosavadní ústeckou Trampskou PORTU a byl předchůdcem dnešní INTERPORTY. Prvních deset velmi kvalitních živých nahrávek představuje soutěžní vystoupení vítězů v mezinárodní interpretační soutěži, druhou polovinu tvoří nejúspěšnější skladby československé autorské soutěže PORTY. CD představuje sedm zahraničních a třináct českých vítězů, mezi kterými nechybí  XINDL X, VASILŮV RUBÁŠ ostravský MAROD, Přelet MS či Lucie Dobrovodská. Vydavatelem je spolek INTERPORTA.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter