Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PLANETA ANNA NA ZAHRADĚ ČECH

 

 2023-09-13    

Finalista autorské soutěže JUNIOR SONG z letošní jarní části INTERPORTY 2023, česko-mexická kapela PLANETA ANNA, vystoupila na podiu zářiové výstavy ZAHRADA ČECH v Litoměřicích. Oprávnila ji k tomu „ Cena ZAHRADY ČECH 23“, kterou právě na jarní INTERPORTĚ letos získala. 
Kromě toho PLANETA ANNA na jaře obdržela i divokou kartu k účasti na letošní mezinárodní interpretační soutěži INTERPORTY, která proběhne 4. listopadu 2023 ve velkém sále Domu kultury v Ústí nad Labem. Zde se kapela utká s dalšími soupeři z Česka, Kuby, Polska, Velké Británie, Slovenska a Francie.
Celý program podzimní části INTERPORTY proběhne ve dnech 2.– 4. listopadu v Ústí nad Labem a kromě soutěžících zde uvidíme a uslyšíme dvanáct nesoutěžních profesionálních kapel ze čtyř zemí.
Podrobný program zveřejníme ve třetí dekádě září 2023.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter