Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Předprodej vstupenek byl zahájen!

 

 2018-04-24    

Na četné dotazy zájemců o vstupenky na INTERPORTU sdělujeme, že předprodej byl právě zahájen. Předprodej zajišťuje městský předprodejní sytém 
www.vstupenkyusti.cz  Vstupenky můžete zakoupit on-line  i ve většině ústeckých předprodejních míst (Informační středisko města, recepce Domu kultury, pokladna Severočeského divadla, pokladna Činoherního studia, pokladna Městského muzea).
Jednotné vstupné na každý den soutěže-tedy na pátek a stejně tak na sobotu -
činí 100,- Kč, ZTP a děti do 140 cm mají vstupné zdarma. Žádné jiné slevy, ani kombinované vstupenky (rodinná vstupenka, permanentka) v prodeji nebudou. 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter