Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PŘIJEDE LEGENDA TONY LINHART!

 

 2020-02-25    

Letošní osmdesátník, skladatel, textař, kytarista, zpěvák, zakladatel a kapelník PACIFIKU, moderátor COUNTRY RADIA, dlouholetý člen organizačního štábu ústecké Trampské PORTY (kterou mnohokrát moderoval) je také chodící encyklopedií o české trampské muzice a trampingu vůbec. 
Jako autor získal PORTU v sedmdesátých letech hned za dvě písničky.
Je také nositelem ZLATÉ PORTY. Letos přijede do Ústí i se svou kapelou PACIFIK a jistě potěší diváky INTERPORTY  v pátek v podvečer. Začínají v 17. hodin.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter