Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PRŮDUŠKY na INTERPORTĚ!

 

 2020-02-14    

Severočeská bluegrassová legenda 70. a 80. let 20. století, skupina PRŮDUŠKY se po 45 letech dala opět dohromady a nebude chybět na letošní INTERPORTĚ.

V průběhu dalších let část kapely odešla k Michalovi Tučnému, kde tvořili doprovodnou skupinu Tučňáci, další k Robertu Křesťanovi nebo k nově vzniklé skupině Balet.

Dodnes je většina členů Průdušek úzce spjata s hudbou a aktivně ji provozuje.
Na INTERPORTĚ  Průdušky vystoupí jako host v sobotu 13. června 2020 krátce po 19. hodině. Ještě před tím je uslyšíme 30. května v Country rádiu v pořadu SRDCEM V COUNTRY.  Máme se na co těšit! 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter