Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Recitálová scéna INTERPORTY opět v Chuderově

 

 2023-05-15    

Po velmi dobrých zkušenostech z loňského ročníku INTERPORTY otevíráme i letos v den autorské soutěže recitálovou scénu v Chuderově. Naším partnerem pro tuto akci je obec Chuderov, se kterou jsme uzavřeli smlouvu o spolupráci.
Scéna bude otevřena - tak jako loni- u chuderovského fotbalového hřiště. Soutěžní kapely dostávají v autorské soutěži relativně malý, zhruba patnáctiminutový prostor a za interpretací několika málo skladeb jedou do Ústí nad Labem někdy i stovky kilometrů. Téměř všichni účastníci soutěže nás každoročně žádají o možnost dalšího hraní na nějakém dalším podiu.
V minulých letech jsme to řešili koncerty na různých scénách, v kavárnách, restauracích nebo i v obchodním centru. Někdy se nám podaří zajistit vystoupení i na jiné akci, organizované jiným pořadatelem.
INTEPORTA v Chuderově bude součástí slavností vítání léta a soutěžní kapely se na svá nesoutěžní vystoupení už těší…
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter