Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

RePortýr v elektronické podobě letos vyjde už 2. června

 

 2023-05-15    

Orgnizační štáb INTERPORTY doposud kladl důraz především na tištěné vydání RePortýra. Na webových stránkách www.interporta.cz se jednotlivá čísla našeho festivalového periodika objevovala vždy až po skončení INTERPORTY. Technika jde rychle kupředu a dnes není problém si noviny číst v každém telefonu. 
Pokud tedy nejste sběratelem tištěných RePortýrů , můžete si už během prvního koncertu letošní INTERPORTY najít na našich webových stránkách RePortýra v elektronické podobě. Tedy www.interporta.cz/reportýr
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter