Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

SISSOS mají covid

 

 2022-06-19    

Nepříznivá zpráva přišla do Ústí nad Labem z Berlína: Australská dívčí formace SISSOS na INTERPORTU nepřijede, obě sestry  Fisherovy mají pozitivní testy na covid.                 Nevystoupily  tedy ani v sobotu na recitálové scéně  INTERPORTY v Chuderově, kde měly  celé hudební  zahajovat, ani v Chebu , kam se měly přesunout na večerní vystoupení. Bohužel je tedy neuvidíme ani na hlavní scéně INTERPORTY v nedělním  galaprogramu, kde měly vystoupit bezprostředně po soutěži jako loňské  absolutní vítězky INTERPORTY 21. 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter