Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

TONYMU ZAHRÁLI CHOROŠI

 

 2020-09-19    

Pátečnímu potlachu po programu INTERPORTY vévodil osmdesátník Tony Linhart. Akci uspořádanou Ars Portou Bohemicou a Českou tábornickou unií v sále Horizont (nutný omezený počet diváků) navštívili především další muzikanti a lidé okolo INTERPORTY. Největší radost Tonymu udělala jeho oblíbená mladá kapela CHOROŠI, která si připravila i Tonyho písničku. Zážitkem pro všechny asi bylo krátké společné vystoupení PACIFIKU a CHOROŠŮ . Na všechny, kteří si přišli zahrát se ani nedostalo, akce musela skončit ve 24 hodin. Škoda…..
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter