Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

V sobotu ještě pokračování po INTERPORTĚ

 

 2021-07-27    

Po skončení sobotního programu INTERPORTY, pořádá ještě na stejném místě - tedy U LAGUNY na Severní Terase - spolek ARS PORTA BOHEMICA

ZÁBAVNÝ VEČER S MLADÝMI AUTORY a koncertem skupiny WTC BAND

Tahle kapela loni příjemně překvapila na velké scéně U LAGUNY se svými „písničkami s příběhem."  Je složena z muzikantů několika ústeckých rockových kapel, kteří si však rádi zahrají i country. Hrají a zpívají výhradně v originálních anglických verzích. Večer moderuje Petr Beran a jeho začátek je stanoven na 20:00 hod. Vstup zdarma.
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter