Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Vstupné pro seniory

 

 2023-10-30    

Na dotazy některých diváků sdělujeme, že  vstup zdarma na sobotní hlavní program INTERPORTY dne  4.listopadu 2023 budou mít děti do 140 cm, , senioři 65+ (po předložení dokladu o datu narození) a ZTPP.

Vstup zdarma pro všechny  diváky bez rozdílu věku bude i na Country scénu  v restauraci Domu kultury, která bude  pro diváky  otevřena od 15 do 21 hodin.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter