Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Známe dalšího soutěžícího

 

 2019-05-14    

Dalším finalistou  INTERPORTY se stal nizozemský kytarista a zpěvák  JEROEN SMIT. Nebude v Ústí nad Labem  nováčkem, v roce  2016 vyhrál  diváckou PORTU na 50. ročníku festivalu PORTA v Letním kině. Získal si přízeň diváků mimo jiné i proto, že si na podium během svého vystoupení  pozval  svoji nastávající  a před třemi tisícovkami diváků ji požádal o ruku. Dnes už ženatý Holanďan,   povoláním  hoteliér,  výborně zpívá a mistrně  ovládá hru kytaru i klávesy. Dokáže  získat diváky nejen v Nizozemí, ale třeba také v Rakousku či v Česku. Na základě jeho bouřlivého  úspěchu na  charitativním koncertu   Bobování  získal od INTERPORTY divokou kartu na letošní mezinárodní soutěž.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter