Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Aleš Petržela

Česko

 

Placeholder image

Jeho indiánské jméno by mohlo být "Ten co píše, zpívá a hraje své písně".  Aleš svou tvorbou navazuje na tradice českého folku, ke kterému se hrdě hlásí. V roce 2017 se stal vítězem českého finále PORTY v Řevnicích a postoupil do mezinárodní soutěže INTERPORTA do Ústí nad Labem 2018. Od té doby objíždí celou Českou republiku. Vystupuje jak sólově tak za doprovodu Akordeónu, Baskytary a Cajonu.

 

 

Ve finále INTERPORTY  vystoupí s doprovodnou skupinou ve složení: 
Aleš Petržela: Zpěv, kytara
Zbyněk Petržela: Klávesy, Akordeón, vokál
Jiří Vaněk: Baskytara
Honza Kalník: Cajon, Percussion, vokál

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter