Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

BIG BOY BAND

Česko

 

Placeholder image

Dalším českým soutěžícím v hlavní soutěži  INTERPORTY bude absolutní vítěz rozhlasové soutěže TALENT COUNTRY RADIA 2020 skupina BIG BOY BAND. 
Tato  country a southern rocková hudební skupina] z Plzně působí na scéně od května 2013. Tehdy BIG BOY BAND založili bratři Cvrkové, kteří toužili začít dělat nový hudební projekt se svými přáteli. V průběhu let se však složení i žánr kapely mnohokrát změnily a s nynější již ustálenou sestavou se BIG BOY BAND pohybuje ve vodách Outlaw country ve stylu Waylona Jenningse a rebelsko – vidlácké country muziky Hanka Williamse III. 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter