Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Blue Night

Česko

 

Placeholder image

Země:  Česká Republika – Jablonec nad Nisou

Postup: Vítěz celostátního festivalu BRÁNA 2020 (Brno)

Web:  https://bluenight79.webnode.cz/kapela/ 

Bio:  Vznik uskupení Blue Night byl vlastně jedna velká náhoda. Jeden výborný bluegrassista Jarda Handlíř měl sen vytvořit dětskou bluegrassovou kapelu, a tak si vybral pár dětí, které začal učit hrát na BG nástroje. To dalo za vznik kapele. V původní složení kapela fungovala cca půl roku. Mezitím se dostali do finále dvou soutěží, ale po Novém roce se banjista Jirka rozhodl ubírat jiným směrem, a tak se začalo uskupení měnit. Od roku 2016 již kapela působí v novém složení pod kapelnicí Berušek ze Studia Kokos Alenou Schernstein.
Kapela se účastní spousty soutěží, kde obsazuje přední příčky (https://bluenight79.webnode.cz/uspechy2/)

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter