Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

BlueNight

Česko

 

Placeholder image

Kapela postoupila z celostátního finále soutěže BRÁNA.

Vznik kapely byla vlastně jedna velká náhoda. Jeden výborný bluegrassista Jarda Handlíř měl sen vytvořit dětskou bluegrassovou kapelu, a tak si vybral pár dětí, které začal učit hrát na BG nástroje. To dalo  vznik kapele ve složení: David Polák, Niky Domácí, Markéta Poláková a Jirka Samek. V tomto složení kapela fungovala cca půl roku. Mezitím se dostala do finále dvou soutěží, ale po Novém roce se banjista Jirka rozhodl ubírat jiným směrem, a tak se začalo uskupení měnit. Jako náhradu se   poměrně velmi rychle povedlo najít multiinstrumentallistu Vojtu Šlajse. Ten se ke kapele definitivně připojil v lednu 2016. Došlo i k úpravě repertoáru a složení se ještě rozšířilo o druhou kytaristku Káju Hornovou. V současném složení hraje kapela od 16. 02. 2016.    

Muzikanti navštěvují  Hudební Studio Kokos, kde je vede Alenka Schernstein Vítová, kapelnice Berušek. Zatím je hraní společně baví a změny v obsazení kapely neplánují.

https://bluenight79.webnode.cz

https://www.facebook.com/kapelaBlueNight

 

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter