Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

ČERVENÝ BICYKEL

Slovensko

 

Placeholder image

Bratislavská kapela Červený Bicykel se prezentuje vlastní tvorbou, přičemž posluchače provází různými styly. Právě pro tuto žánrovou pestrost je obtížné přesně určit, co to chlapci vlastně hrají. Nejblíže by bylo pojmenování indie-folk-rock. Jednoduše je to kapela, která projíždí  krajinou s cílem dělat lidi šťastnějšími. Čtyři kamarádi a jedna vášeň pro muziku.
Od vzniku v roce 2012 se v kapele vystřídalo několik muzikantů, což přirozeně měnilo zvuk a celkový její výraz. Skupina vydala demo nahrávku se sedmi skladbami. Ambicí do budoucna je však řádné album, které by mohl být hotové v létě tohoto roku. Kapela pravidelně koncertuje po celém Slovensku, včetně festivalů jako Loděnice, Drienok či Strunobranie.
Složení kapely:
Víťazoslav Chrappa - zpěv a kytara, 
Michal Konopeus - elektrická kytara, 
Richard Kamenický - bicí, 
Tomáš Csino - baskytara

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter