Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

GRUPA NA SWOIM

Polsko

 

Placeholder image

žánr
Turistická píseň, zpěv poezie, autorská píseň
Členové skupiny:

Tomasz Bory Borkowski - zpěv, kytara  
Andrzej Matusiak -  zpěv, kytara    
Arkadiusz Piechowski -  zpěv, cello
Jarek Woszczyk -  zpěv, basová kytara    
Krzycho Kłos - zpěv, bicí nástroje

Rodné město: Warsawa

Skupina Na Swoim · 
Skupina vytvořená horskými nadšenci a trampy. Během koncertu vás skupina provede po nezapomenutelné cestě podél pohoří Bieszczady a Beskyd. Stálým bodem programu jsou "hity polské turistické (trampské) písně".
Během čtvrtého festivalu Joy Song v listopadu 2016 v Piráti Nest - Varšava se ke kapele připojila i violoncellista a skladatel - Arkadiusz Piechowski, jehož práce skupina představila v repertoáru při přípravě původního alba.

V červenci 2018 vítězí na festivalu KROPKA v polských Glucholezech a ostupuje na INTERPORTU 2019 do Ústí nad Labem.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter