Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

GRUPA NA SWOIM

Polsko

 

Placeholder image

Země: Polsko

Postup: Vítěz festivalu KROPKA Glucholazy 2018

Web: https://www.facebook.com/GrupaNaSwoim/ 

Bio:  Kapela je parta milovníků hor a tuláků. Tato společná láska se odráží i v jejich repertoáru. Hrají především trampské písničky a písničky inspirované přírodou. Během koncertu vás kapela vezme na nezapomenutelnou cestu po stezkách pohoří Bieszczadzkie Połoniny a Beskydy. Autorem převážné části repertoáru skupiny je violoncellista a zpěvák Arkadiusz Piechowski. Kapela, jako vítěz mezinárodního festivalu Piosenky Turystycznej – KROPKA , postoupila do finále INTERPORTY.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter