Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

HIGWAY 40

Švédsko

 

Placeholder image

Dalším zahraničním účastníkem soutěže je švédská amatérská country kapela HIGWAY 40. Té byla porotou INTERPORTY udělena divoká karta už v březnu 2019. Protože však v soutěži mohou hrát pouze 2 držitelé divoké karty (ostatní musí postoupit ze své domácí národní soutěže), museli si chlapci ze Švédska na INTERPORTU počkat až do letošního roku. Pandemie jejich čekání ještě o půl roku prodloužila.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter