Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

IGA'cki Band

Polsko

 

Placeholder image

Jméno skupiny IGA'cki Band – vzniklo podle jmen členů kapely  ( Iga a dva Jacki)    
Ve svém repertoáru má řadu vlastních i převzatých písniček, jejíž hlavní téma je příroda, cestování a radost ze života.  Domovské město  kapely je Szczecin (Štětín) ležící na dolním toku Odry kousek od Baltického moře. Toto se často odráží i v textech jejich písní.  Repertoár, který zahrnuje písně od šansonů, přes, folk až k moderní písni  související s mořem a to především u vlastních písní .
Kapela na Mezinárodním festivalu KROPKA v Polsku obsadila druhé místo a byla odbornou porotou nominována do finále INTERPORTY. 

Členové skupiny:
Iga Wójcikiewicz - zpěv/ housle /
Jacek Wójcikiewicz - zpěv / kytara / skladatel a hudba (ve většině případů ;-))
Jacek Kowalik - zpěv / bas (aranžér)
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter