Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

KaTea

Slovensko

 

Placeholder image

Kapela postoupila ze Slovenského národního kola festivalu Strunobranie

Za rok vzniku skupiny KaTea můžeme považovat rok 2001, kdy se bratři Ďuro a Jojo ŠEDÍKOVCI rozhodli udělat díru do světa se svou muzikou. A jelikož se podle jejich tehdejšího přesvědčení díra do světa dělá lépe v partě, ještě v tomto roce spojili své síly se zpěvačkou Katkou Švecovou, baskytaristou Vladem Dobiáše a perkusionistka MIMO Šedou. Svému novému počinu dali jméno Turkovci a začali čeřit vody slovenského nejen folku.
Po odehrání mnoha koncertů na mnoha akcích po Slovensku (Loděnice, FestDobréBohunice, Strunobranie - laureát, Vandermúza, Kremnická bašta, Prameny, ...) a na Moravě (Moravský vrabec - vítěz r.2016, Zahrada, AmFolkFest) se uskutečnila i řada změn. 
Od konce roku 2016 hraje Ka Tea ve složení Katka, Ďuro, Jojo, Vlado a Majom.  
Skupina hraje od svého vzniku své autorské písně, kterými se snaží bavit a dělat radost sobě, ale hlavně svým fanouškům na každém koncertě od Tater a snad až po Aš.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter