Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

LOTONE

Česko

 

Placeholder image

LOTONE je projekt, který se rodí ve znamení setkání dvou hudebníků , dvou pohledů, dvou vesmírů, setkání slova a hudby, textu a textury, divokého a městského, rodového a současného. LOTONE představuje hudební vesmír Baptista Duprého (kytara,zpěv) a Davida Milleta (vocal, kora, elektro) a je synergií dvou myslí sdílejících elektro akustickou indie lidovou hudbu obohacenou o poetické texty a podmanivý hlas!

Formaci LOTONE vysílá do soutěže francouzská společnost ARIANE a porota soutěže mu udělila druhou divokou kartu.
 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter