Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Lukáš Kočárek

Česko

 

Placeholder image

Druhým  postupujícím z BRÁNY je  jablonecký autor Lukáš Kočárek s písničkou “Starý pán“, kterou na INTERPORTĚ přednese skupina ORNAMENT. Na akustickou kytaru začal Lukáš hrát v 10-ti letech na podzim roku 2014 pod vedením Alenky Schernstein Vítové ze studia Kokos. Časem přidal elektrickou kytaru a občas si sedne i za bicí. V roce 2016 složil první vlastní písničku Křídla, kterou nazpíval se svojí sestrou a to již jako  muzikanti kapely Ornament.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter