Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Osudy

Slovensko

 

Placeholder image

Skupina Osudy (Žilina) vznikla v zimě 2012. Z počátku hrála převzaté písničky, ale časem  se Jaro Chrupka začal věnovat vlastní tvorbě ve slovenském znění. Za  5 měsíců od vzniku získala 3. místo na soutěži Turzovský vrabčiak, odkud postoupila do finále interpretační soutěže festivalu Porta 2012 v Ústí nad Labem, kde získala 2. místo. Otvírala festival Drotária 2012 a na podzim postoupila do vysílání po vyhrané hitparádě Samsonova štafle rádia Samson s písní Milión hvězd. V listopadu 2013 provedla se svým vzorem Romanem Horkým a KAMELOTem v původní sestavě slovenské turné spolu se skupinou Pozdní sběr, se kterou si 2 společné koncerty zopakovala i v roce 2015. V témž roce vydala i jejich debutové CD pod názvem Návraty.  Jejich písničky hrají některá rádia jak na Slovensku , tak i v Čechách.   Osudy se staly v slovenském národním kole v Žiare nad Hronom 26.5.2018 absolutním vítězem, kde získaly všechna ocenění, tedy i postup na INTERPORTu do Ústí nad Labem.  

Členoví skupiny:

Jaroslav Chrupka - kytara, zpěv
Miroslav Barčiak – perkuse a bicí
Vladimír Pečner - kytara, vokály
Nicoletta Berová - zpěv, tamburína, shaker
Patrik Jankovič – baskytara, vokály

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter