Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PLANETA ANNA

Česko    Mexico

 

Placeholder image

Česko-mexická hudební skupina hraje původní písně v češtině a španělštině. Míchá český i mexický folklor s rockem, folkem, regee a populární hudbou. Její tvorbu ovlivňují umělci a kapely jako Radůza, Zuzana Navarová, Monsieur Periné a Natalia Lafourcade. Většinou hraje jako trio: Anna Rojas (zpěv, kytara), Omarojazz Ramiro (cajon/bicí, zpěv) a Jan Lada (elektrická kytara). V poslední době však s nimi vystupuje jako zpěvačka také Barbora Langerová. 
Před čtyřmi lety kapela natočila EP - Planeta Anna a v současné době se chystá k natáčení nového alba. Jejich písně najdete na sociálních sítí.
Do interpretační soutěže INTERPORTY kapela postoupila z Pražského kola Porty, resp. ze soutěže Junior Song.
 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter