Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

POD PRAD

Česko

 

Placeholder image

Náhodné setkání muzikantů rozdílného věku v roce 2015 dalo vzniknout kapele s názvem Pod Prad (Proti proudu).  V roce 2019 vydávají své první album „Sprawy damsko - męskie“ (Dámské a pánské záležitosti) a v roce 2021 následuje další. V současné době se kapela vrátila k svým kořenů a věnuje se trampské a poetické písni. V tomto roce vydá nové album, které bude věnován právě této tvorbě. Hraje vlastní, původní hudbu, stále častěji využívá i tvorbu Wiesławy Kwinto-Koczana a Aleksandera Sobala.
Do finále soutěže INTERPORTA postoupila kapela z partnerského   festivalu  „KROPKA“ , který se letos konal  již po patnácté v polských lázních  Głuchołazy,
 

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter