Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Silo a lampa svieť!

Slovensko

 

Placeholder image

Peťo Šulek - basa
Martin "Šulko" Šulek - bicie    
Rado Bútora - akustická gitara
Maťo Haasz (hosť) - saxofón
Miroslav "Silo" Kán - akustická gitara, spev

Vznikla v roce 2007. Od té doby vystupovala na různých hudebních festivalech, klubech, či kulturních akcích na Slovensku i v Čechách. V roce 2009 se jí podařilo zvítězit v celoslovenské prestižní autorské soutěži Košický zlatý poklad a v roce 2012 vyšlo zatím jediné oficiální CD kapely s názvem "Hlava".
V dnešní době berou všichni členové fungování kapely jako doplňkový koníček a setkávají se více méně na vystoupeních, večírcích či firemních akcích, kde kromě vlastních písní baví své publikem rozličnými cover verzemi skladeb ve svém specificky akustickém podání.

V červnu 2018 kapela zvítězila na slovenském soutěžním festivalu STRUNOBRANIE a jako vítěz postoupila do finále INTERPORTY 2019 do Ústí nad Labem.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter