Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Stano Grance a FRENDI

Slovensko

 

Placeholder image

Země: Slovensko

Postup: Finalista festivalu ŽIARSKY ZOB - Žiar nad Hronom 2019   

Bio: Ze slovenské národní soutěže ŽIARSKY ZOB 2019 na INTERPORTU postupuje Stano Granec a skupina FRENDI.
Slovenský hudebník Stano Granec se již mnoho let věnuje trampské písni. Psal i protestsongy, čímž se vydal na cestu hledání pravdy, ale místo ní našel pokoru a tak se vrátil znovu k psaní trampských písní. Od roku 2013 hraje se skupinou Frendi, kterou vedle hráčů na kytary, harmoniku nebo bicí tvoří například violoncellistka a dechová sekce. Kapela se věnuje moderní trampské písni. Nedávno vydala nové album.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter